بعد از برگزاری سه دور لیگ کاراته وان، فدراسیون جهانی در گزارشی به ظهور ستاره ها و اسامی نام آشنایی بالای جدول در سالزبورگ اتریش اشاره کرده است.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در گزارش فدراسیون جهانی کاراته به چهارمین مرحله لیگ جهانی به میزبانی رباط مراکش اشاره شده است و اینکه کاراته کاها خود را برای رویداد جدید آماده می کنند.
در کاتای انفرادی ساندرا سانچز، سراپ اوزچلیک در وزن ۵۰- کیلوگرم، جانا مسرچمینت و آنجلیکا ترولوگا در وزن ۵۵- کیلوگرم، ژیااویان در وزن ۶۱- کیلوگرم، لی گنگ در وزن ۶۸- کیلوگرم و حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم در بخش بانوان و
دامین کوئینترو در کاتای انفرادی، دارخان اسدیلوف در وزن ۶۰- کیلوگرم، استیون داکستا در وزن ۶۷- کیلوگرم، بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- کیلوگرم و گوگیتا ارکانیا در وزن ۸۴+ کیلوگرم در بخش مردان نفراتی هستند که فدراسیون جهانی از آنها نان برده است.
فدراسیون جهانی در گزارش خود به عملکرد کاراته کاهای کشورمان که قدرت کاراته ایران را به نمایش گذاشتند، اشاره کرده و گفته است:
بهمن عسگری پس از پیروزی در سالزبورگ، صدرنشینی خود را در وزن ۷۵- کیلوگرم سال ۲۰۲۰ تثبیت کرد. قهرمان فعلی جهان در هر سه رویداد این فصل از جمله پاریس و سالزبورگ به مدال دست یافت. رتبه دوم برای لوئیجی بوسای ایتالیایی است که اختلافی ۷۸۰ امتیازی از صدرنشین دارد و رفائل آقایف دارنده عنوان گرند وینر از آذربایجان نیز در رده سوم قرار دارد.
حمیده عباسعلی صدرنشین وزن ۶۸+ کیلوگرم بانوان نیز علی رغم مصدومیت در فینال رقابت های وزن ۶۸+ کیلوگرم سالزبورگ، مقاومت بالایی را نشان داد تا صدر جدول رده بندی این رده را بدست آورد و به عنوان صدرنشین این رده قرار گیرد. پس از عباسعلی، ملتم هوکااوغلو قرار دارد که تنها ۲۴۰ امتیاز دو رقیب برتر را از هم جدا می کند و صوفیا برولتسوا از قزاقستان نیز در مقام سوم برترین های سال ۲۰۲۰ قرار دارند.
علاوه بر حمیده عباسعلی و بهمن عسگری کاراته ایران یک کاراته کای دیگر را نیز در صدر جدول رده بندی کاراته وان های سال ۲۰۲۰ دارد؛ ذبیح الله پورشیب.
او در صدر جدول مدعیان وزن ۸۴- کیلوگرم قرار دارد. ستاره ایرانی ای که با برتری در دوبی با اختلاف ۱۲۰ امتیاز بالاتر از اوگور آکتاش دارنده عنوان گرند وینر، صدرنشین است.
قهرمان ترکیه هم در سالزبورگ و هم در پاریس موفق به کسب مدال شد.
طبقه بندی: اخبار،

تاریخ : جمعه 16 اسفند 1398 | 12:48 ق.ظ | نویسنده : سن سی کریوند | نظرات
ستاد مقابله با گسترش بیماری کرونا در ورزش" فدراسیون پزشکی ورزشی، با صدور اطلاعیه ای از لغو تمام رویدادهای ورزشی کشوری، لیگ های دسته اول و دوم همه رشته های ورزشی(غیر از فوتبال) خبر داد.

به گزارش سایت فدراسیون كاراته، در اطلاعیه فدراسیون پزشكی ورزشی آمده است: پیرو هماهنگی به عمل آمده با معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و نظر به اهمیت حفظ سلامت ورزشکاران و دست اندرکاران ورزش و همچنین علاقه مندان و تماشاگران رویدادهای ورزشی، اعلام می گردد از روز دوشنبه ۵ اسفندماه ۱۳۹۸ تمام مسابقات ورزشی کشوری و لیگ های دسته اول و دوم در تمام رده های سنی به مدت ۱۰ روز لغو اعلام می گردد.

لذا نظر به اهمیت حفظ سلامت ورزشکاران و دست اندرکاران ورزش و همچنین علاقه مندان و تماشاگران مسابقات ورزشی، فدراسیون کاراته از لغو تمام رویدادهای این رشته تا ۱۰ روز آینده خبر داد.
این تصمیم به منظور مقابله با گسترش ویروس کرونا اتخاذ شده است.
زمان جدید رقابتهای سوپر لیگ بانوان، لیگ برتر بانوان، مسابقات قهرمانی کشور سبکها و مسابقات سراسری جام امام علی(ع) متعاقبا اعلام می گردد.

یادآور می شود، ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش پیرو دستور ویژه وزیر ورزش و جوانان به فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص فعالیت این فدراسیون در زمینه پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در ورزش راه اندازی شد.طبقه بندی: اخبار،

تاریخ : یکشنبه 4 اسفند 1398 | 01:52 ب.ظ | نویسنده : سن سی کریوند | نظرات
مسابقات قهرمان قهرمانان سبکهای آزاد کاراته یادواره سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی در استانهای تهران و فارس برگزار می شود.

به گزارش سایت فدراسیون كاراته، طبق اعلام سازمان لیگ و فدراسیون این رقابتها در رده های سنی جوانان و بزرگسالان مردان و بانوان 22 و 23 اسفندماه برگزار خواهد شد كه مسابقات مردان دراستان فارس خواهد بود و رقابت بانوان در استان تهران خواهد بود.
مسابقات جوانان برای پسران در اوزان(55-، 60-، 65-، 70-، 75- و 75+ كیلوگرم) و برای دختران در اوزان(50-، 55-، 60-، 65- و 65+ كیلوگرم) خواهد بود.
در بخش بزرگسالان نیز مردان در اوزان(60-،65-،70-،75-،80-،85- و 85+ كیلوگرم) و برای بانوان در اوزان(50-،55-،60-، 65-، 70-، 75- و 75+ كیلوگرم) انجام می شود.
شركت در این رقابتها برای تمامی واجدین شرایط آزاد است.
علاقه مندان برای شركت در این رقابتها تا 18 اسفند ماه مهلت دارند تا با مراجعه به سایت فدراسیون اقدام به ثبت نام كنند.
جهت كسب اطلاعات بیشتر بر روی فایل ذیل كلیك نمایید(تاریخ ذكر شده در بخشنامه تغییر یافته است.)
دریافت فایلطبقه بندی: اخبار،

تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398 | 08:36 ب.ظ | نویسنده : سن سی کریوند | نظرات

  • paper | فال تاروت چهار کارتی | فال تاروت سه کارتی
  • فروش بک لینک | خرید بک لینک
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic